HSD SSG tipo guminis sandariklis kabeliams ar vamzdynams

Hauff Technik HSD SSG tipo guminis sandariklis yra aukštos kokybės ir patikimas įrenginys, skirtas kabelių ar vamzdynų sandarinimui nuo vandens ir dujų. Šis sandariklis pasižymi segmentuoto žiedo technologija, kuri leidžia pritaikyti individualų kabelio ar vamzdyno skersmenį, net ir statybos vietoje, užtikrinant optimalų sandarumą.

Segmentuoto žiedo technologija: Šis sandariklis turi segmentuoto žiedo technologiją, leidžiančią pritaikyti jį skirtingiems kabelių ar vamzdynų skersmenims pagal pasirinktą HSD SSG detalę, taip suteikiant galimybę individualizuoti sandariklio naudojimą įvairiose situacijose.

Įrengimo galimybės: Detalė gali būti įrengiama konstrukcijose išgręžtose angose arba sieninėse movose, taip pat gręžtinėse angose, kurios yra padengtos dviejų komponentų poliuretano liejimo derva KBV 2K, užtikrinant optimalų sandariklio prigludimą.

Universalumas: Guminis sandariklis gali būti sumontuotas ant jau esamų ar įrengtų kabelių ar vamzdynų rekonstruojant pastatus, pasirenkant atskiriamą sandariklio modelį.

Medžiagos: Metalinės dalys pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno (ne žemesnės kaip V2A klasės), o naudojama sandarinimo guma yra EPDM tipo. Nerūdijančio plieno markė ir gumos tipas parenkami pagal aplinkos terpę, užtikrinant optimalų sandariklio veikimą visoms medžiagoms.

Montavimo taisyklės: Rekomenduojama vykdyti montavimą pagal gaminio montavimo taisykles, užtikrinant optimalų ir patikimą montavimą.

Atsparumas: Sandariklis yra sukurtas atlaikyti nemažesnį kaip 2,5 bar vandens ir dujų slėgį, nemažiau kaip 72 valandas, prie 22°C aplinkos temperatūros, užtikrinant ilgalaikį ir patikimą naudojimą.

Specifikacijos:

  • Sandariklio gylis angoje: 40mm, 50mm.
  • Sandariklio išorinis diametras: nuo d100mm iki d300mm.

Hauff Technik HSD SSG segmentuoto žiedo guminis sandariklis yra patikimas ir lankstus sprendimas kabelių ar vamzdynų sandarinimui, suteikiantis galimybę pritaikyti jį skirtingoms situacijoms ir užtikrinant ilgaamžiškumą bei patikimumą naudojant.