+370 686 45418 info@termoinzinerija.lt

KABELIŲ IR VAMZDYNŲ, KERTANČIŲ PASTATO KONSTRUKCIJAS, SANDARINIMO SPRENDIMAI

Hauff-Technik gali pasiūlyti kiekvienam projektui tinkamą sandarinimo sprendimą. Šie kabelių ir vamzdžių įvadai, gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų, žavi didžiausiu lankstumu planuojant ir vykdant darbus. Be to, jie yra neįtikėtinai patogūs naudoti ir jais galima pasikliauti siekiant efektyvaus sandarinimo. Taip pat galime pasiūlyti tinkamus sprendimus kabelių kanalų jungtims, kad ir kokie būtų jūsų reikalavimai.

Kabelių įvadų sistema HSI150/90 

Sistema yra dviejų dydžių – 150 arba 90 mm nominalaus skersmens – ir nustato kabelių įvadų, įrengiamų betono sienose lygiai su klojiniais, standartą (video). Šiuo atveju sieninis įdėklas HSI150/HSI90 užtikrina maksimalų lankstumą vėlesnio naudojimo metu ir turi slėgiui nelaidų uždarymo dangtelį. Kabeliams sandarinti galima rinktis įvairius sisteminius sandariklius – uždarus arba dalijamus, priklausomai nuo reikalavimų, – ir slėgiui nelaidžias tuščių kanalų jungtis.

Be to, Hauff-Technik siūlo slėgiui nelaidžią kabelių įvadų sistemą KES150/KES90, kuri yra suderinama su HSI150/HSI90 sistema ir turi „Hateflex” spiralinius dėklus, bei įvairias kabelių sandarinimo galimybes. Šia sistema galima pasikliauti, nes ji užtikrina optimalią klojamų kabelių apsaugą ir jų sandarumą.

Įbetonuojami dėklai sandarikliams

Kaip sandarinimo gaminių ekspertai žinome, kad sandarus inžinerinių sistemų įvedimas į pastatą prasideda nuo to, kad „skylė pamatuose” turi būti teisingai išgręžta iš pirmo karto. Būtent dėl šios priežasties kelis dešimtmečius skyrėme novatoriškų, aukštos kokybės ir lengvai naudojamų sieninių dėklų ir flanšų konstrukcijų kūrimui (video).

Tiekiame gaminius, skirtus montuoti lygiai su klojiniais ar montuoti skiedinyje. Fiksuotos arba laisvos flanšinės konstrukcijos yra patikima priemonė bitumo storio dangoms arba vandeniui nelaidžioms plėvelėms integruoti, kurias pagal DIN 18533 reikalavimus privaloma naudoti apsaugai nuo iš išorės prasiskverbiančio vandens.

Užspaudžiami sandarikliai

Naujoviški Hauff-Technik sandarikliai suteikia visas galimybes patikimai užsandarinti vieno ar kelių vamzdžių skyles ar jau įbetonuotus dėklus (video).

Jų pasirinkimas – nuo uždarų sandarinimo įdėklų, skirtų montuoti pirmą kartą, iki dalijamų sandarinimo įdėklų, skirtų jau paklotiems vamzdžiams sandarinti vėliau. Kiekvienam reikalavimui ir užduočiai galime pasiūlyti idealų suspaudžiamą sandariklį, pritaikytą milimetro tikslumu ir tinkantį universaliam naudojimui statybvietėje, centriniam ar ekscentriniam užsandarinimui, ypač dideliems vanzdžiams (video). Greita ir ekonomiška.

SUSIPAŽINKIME, MES ESAME HAUFF TECHNIK

PALENGVINKITE PROJEKTAVIMO IR STATYBOS PROCESUS SU BIM KATALOGU

GALIMI KABELIŲ SANDARINIMO SPRENDIMAI
MODULINIS VAMZDYNŲ SANDARIKLIS

2022 ATIDARYTAS NAUJAS HAUFF TECHNIK LOGISTIKOS CENTRAS

ŽVELKIME Į IŠKILUSIAS SANDARINIMO PROBLEMAS KARTU

SIENINĖS MOVOS

ĮVAIRIŲ VAMZDYNŲ AR KABELIŲ SIENOSE AR GRINDYSE SANDARINIMAS