1080x355 Hauff technik sandarikliai
Resta 2024

Užpildydami registracijos anketą sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys bus naudojami UAB Termoinžinerija rinkodaros tikslais. Jei norite atsisakyti teikti duomenis prašome mus informuoti [email protected] ir jie bus pašalinti.

Resta 2024 dalyvių registracija

Įmonės veikla (Business type)

7 + 13 =

Vamzdžių sandarinimas, kabelių sandarinimas, tai tik nedidelė dalis, ką užsandarinti galime naudojant vokiškus sandariklius

Vamzdžių ir kabelių sandarinimas yra svarbus etapas kiekvienoje statybos ar techninėje įrangos montavimo srityje. Mūsų vokiški sandarikliai suteikia patikimą ir ilgaamžį sprendimą užtikrinantį sandarumą. Hauff-Technik siūlo įvairius sandarinimo produktus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Mūsų kabelių ir vamzdžių sandarinimo įvadai yra pagaminti laikantis griežčiausių kokybės kontrolės procesų, todėl galime užtikrinti jų patikimumą ir ilgaamžiškumą. Šie produktai yra labai lengvai naudojami, todėl darbų planavimas ir vykdymas tampa paprastesnis ir efektyvesnis.

Taip pat siūlome įvairias jungtis kabelių įvadų sandarinimui, kad patenkintume visų projektų reikalavimus. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, mes turime tinkamą sandarinimo sprendimą, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir užtikrins, kad patalpos visuomet būtų sausos.

Hauff technik sieninės movos

Įbetonuojami dėklai sandarikliams

Kaip sandarinimo gaminių ekspertai žinome, kad sandarus inžinerinių sistemų įvedimas į pastatą prasideda nuo to, kad „skylė pamatuose” turi būti teisingai išgręžta iš pirmo karto. Būtent dėl šios priežasties kelis dešimtmečius skyrėme novatoriškų, aukštos kokybės ir lengvai naudojamų sieninių dėklų ir flanšų konstrukcijų kūrimui (video).

Tiekiame gaminius, skirtus montuoti lygiai su klojiniais ar montuoti skiedinyje. Fiksuotos arba laisvos flanšinės konstrukcijos yra patikima priemonė bitumo storio dangoms arba vandeniui nelaidžioms plėvelėms integruoti, kurias pagal DIN 18533 reikalavimus privaloma naudoti apsaugai nuo iš išorės prasiskverbiančio vandens.

HSD SSG guminis sandariklis kabeliams ar vamzdynams

Užspaudžiami sandarikliai

Naujoviški Hauff-Technik sandarikliai suteikia visas galimybes patikimai užsandarinti vieno ar kelių vamzdžių skyles ar jau įbetonuotus dėklus (video).

Jų pasirinkimas – nuo uždarų sandarinimo įdėklų, skirtų montuoti pirmą kartą, iki dalijamų sandarinimo įdėklų, skirtų jau paklotiems vamzdžiams sandarinti vėliau. Kiekvienam reikalavimui ir užduočiai galime pasiūlyti idealų suspaudžiamą sandariklį, pritaikytą milimetro tikslumu ir tinkantį universaliam naudojimui statybvietėje, centriniam ar ekscentriniam užsandarinimui, ypač dideliems vamzdžiams (video). Greita ir ekonomiška.

GKD segmentinis sandariklis vamzdynams

Segmentiniai sandarikliai

Segmentiniai sandarikliai yra puikus sprendimas patikimai sandarinti tarpus tarp vamzdžių ir sienų. Šie unikalūs sandarikliai naudoja guminius sandarinimo segmentus, kurie veržiant varžtus plečiasi ir užsandarina tarpą iš abiejų pusių. Taip užtikrinamas absoliutus iki 5 barų slėgio sandarumas.

Daugiau informacijos apie šį gaminį čia.

Kabelių įvadų sistema HSI150/90

Kabelių įvadų sistema HSI150/90 

Sistema yra dviejų dydžių – 150 arba 90 mm nominalaus skersmens – ir nustato kabelių įvadų, įrengiamų betono sienose lygiai su klojiniais, standartą (video). Šiuo atveju sieninis įdėklas HSI150/HSI90 užtikrina maksimalų lankstumą vėlesnio naudojimo metu ir turi slėgiui nelaidų uždarymo dangtelį. Kabeliams sandarinti galima rinktis įvairius sisteminius sandariklius – uždarus arba dalijamus, priklausomai nuo reikalavimų, – ir slėgiui nelaidžias tuščių kanalų jungtis.

Be to, Hauff-Technik siūlo slėgiui nelaidžią kabelių įvadų sistemą KES150/KES90, kuri yra suderinama su HSI150/HSI90 sistema ir turi „Hateflex” spiralinius dėklus, bei įvairias kabelių sandarinimo galimybes. Šia sistema galima pasikliauti, nes ji užtikrina optimalią klojamų kabelių apsaugą ir jų sandarumą.

SEGMENTINIS SANDARIKLIS VAMZDŽIAMS
GALIMI KABELIŲ SANDARINIMO SPRENDIMAI

BIM BRĖŽINIŲ KATALOGAS

SIENINĖS MOVOS

ĮVAIRIŲ VAMZDYNŲ AR KABELIŲ SIENOSE AR GRINDYSE SANDARINIMAS

ŽVELKIME Į IŠKILUSIAS SANDARINIMO PROBLEMAS KARTU